reklama

Garden Planner 3.6.31

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Garden Planner to prosta w obsłudze aplikacja służąca do projektowania ogrodu. Za pomocą programu możemy stworzyć własny ogród marzeń, a także wygenerować specjalny raport zawierający niezbędne informacje o roślinach i wszystkich innych obiektach znajdujących się w naszym projekcie.

Obsługa aplikacji jest banalnie prosta, a wszystkie czynności wykonujemy za pomocą doskonale nam znanej metody „przeciągnij i upuść”. Wystarczy wybrać odpowiedni obiekt z bocznego panelu i wstawić go w dowolnym miejscu na rysunku. Program posiada ogromną bazę zawierającą różne elementy i obiekty, w tym między innymi drzewa, kwiaty, krzaki, płoty, domki ogrodowe, pawilony, budynki oraz nawierzchnie.

Program posiada też najważniejsze funkcje wspomagające ustawianie różnych obiektów w edytorze. Każdy wstawiony element graficzny możemy dowolnie obracać, duplikować, powiększać i pomniejszać, a także zmieniać dowolnie jego kształty. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi do wstawiania różnego rodzaju tekstów opisowych, drukowania w wysokiej jakości oraz wbudowanego ekranu do podglądu gotowego projektu.

Garden Planner umożliwia też eksportowanie projektu do pliku graficznego (JPEG, PNG), a utworzony raport zawierający spis wszystkich obiektów możemy wydrukować lub zapisać w formacie CSV lub TXT. Program pozwala też na tworzenie własnej biblioteki gotowych elementów.

Uwaga!

  • Program Garden Planner dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.
  • Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego środowiska Adobe Air, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.02.2017 09:49

@wnetrzaplusogrody (niezalogowany): Korzystałem z Gardenfilia. Plus za malarskie, oryginalne wizualizacje. Ale od jakiegoś czasu program się popsuł - jest jednym z droższych z rodzimych produktów, a w updacie wypuszcza 20 modeli... Jestem trochę zawiedziony. W 2014 ma targach Zieleń to Życie w Warszawie pojawiła się konkurencja (mygreenspace). Wtedy odnosiłem się z dystansem do tego programu, wydawał mi się mniej profesjonalny niż Gardenphilia. Może na moją opinię wpłynęło to, że już od ponad roku korzystałem z Gardenfilia i byłem przyzwyczajony czy tam wierny marce? Na początku 2016 r. założyłem konto w mygreenspace, tam płacę 200 zł za rok użytkowania (10 razy mniej), a update w postaci nowych roślin i innych modeli jest co tydzień (dziesięć, dwadzieścia, czasami nawet więcej). Dalej mam Gardenphilię i korzystam czasem, ale mówię szczerze: w porównaniu z konkurencją dała się po prostu pokonać i jako klient jestem trochę zawiedziony.

  #4 31.05.2016 21:31

Faktycznie powstaje mnóstwo programów, które są bezużyteczne przy projektowaniu ogrodu oraz posiadają beznadziejną grafikę. Ja pracuję na programie Gardenphilia Designer Pro, w którym np. rośliny i drzewa są ręcznie malowane. Koszt programu to ok. 2000zł, Są darmowe aktualizacje i jest coraz bardziej zaawansowany, więcej informacji można przeczytać na http://gardenphilia.com
Nasze realizacje można obejrzeć na http://wnetrzaplusogrody.pl/galeria-ogrody/

Dementor   38 #3 11.01.2016 16:34

@tobik124 (niezalogowany): Prowadzę firmę ogrodniczą, i jak dla mnie ten program nic nie jest wart. Kolejny bezużyteczny trial

  #2 25.03.2013 14:12

możesz mi powiedzieć jak pobrać dodatek do sweet home 3d

  #1 24.03.2013 09:47

ile kosztuje program do projektowania ogrodów

reklama