r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Garmin Connect Mobile

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Aplikacja Garmin Connect Mobile pozwala na bieżąco synchronizować statystyki aktywności, zbierane przez zegarek lub opaskę dla sportowców firmy Garmin z serwisem Garmin Connect. Po włączeniu GPS-a w naszym smartfonie, można także rejestrować przebytą trasę i dzielić się naszą pozycją ze znajomymi.

Dzięki Garmin Connect Mobile można zapisać, udostępnić i przeanalizować wszystkie informacje o aktywności użytkownika, takiej jak bieganie czy jazda na rowerze. Można zadecydować, czy statystyki mają być przesyłane automatycznie czy ręcznie. Po opublikowaniu danych w serwisie, osoby obserwujące nasze postępy mogą je obejrzeć i skomentować. Ponadto możemy się nimi podzielić i udostępnić w serwisach społecznościowych.

Na tym jednak nie kończą się możliwości aplikacji. Z jej pomocą można wyszukać odpowiednie dla każdego kursy i treningi, a następnie przesłać je bezpośrednio do urządzenia. Wspomoże nas także w wyszukiwaniu informacji pogodowych i prognoz, oraz ostrzeże przed nieprzyjemnymi zjawiskami meteorologicznymi..

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.