GeekUninstaller GeekUninstaller 1.4.6.140

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GeekUninstaller to narzędzie, które pomimo swoich niewielkich rozmiarów stanowi doskonałą alternatywę dla domyślnego apletu do odinstalowywania oprogramowania w Windowsie. Umożliwia ono skuteczne usuwanie wszelakich komponentów instalowanych przez użytkownika w systemie - programów, gier, sterowników oraz aktualizacji.

Podobnie jak w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu zbiór zainstalowanych w systemie składników prezentowany jest w formie listy. Do dyspozycji użytkownika oddano przydatną funkcję wyszukiwarki, pozwalającą sprawnie wyszukiwać pozycje, które chcielibyśmy usunąć. Wspomniana lista segregowana może być również względem nazwy programu, jego rozmiaru oraz daty instalacji.

GeekUninstaller umożliwia przeprowadzenie domyślnej operacji odinstalowywania, jak również wymuszonego usuwania wskazanego programu. Po zakończonym procesie deinstalacji narzędzie skanuje zawartość dysku i rejestru systemowego w poszukiwaniu pozostałych po nim komponentów, a następnie kasuje je.

Dodatkowo narzędzie oferuje funkcję usuwania informacji o programie z listy (bez rzeczywistego odinstalowywania z systemu), a także, co istotne dla początkujących użytkowników komputera, odnajdywania wpisów w rejestrze systemowym, otwierania folderu, w którym zainstalowana została aplikacja oraz wyszukiwania w Internecie informacji na jej temat. Listę zainstalowanego na komputerze oprogramowania wyeksportować można do pliku HTML.

Uwaga!

  1. Narzędzie udostępnione zostało przez twórcę w wersji przenośnej. Oznacza to, że aby korzystać z programu nie jest wymagana jego instalacja na dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy,po polsku,prosty ,niewielki,szybki,nie wymaga instalacji.
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
30.08.2015 18:29 • Recenzja do wersji 1.3.3.46

Na prostym interfejsie narzędzie wyświetla listę programów.Uwzględnia nazwę,rozmiar,datę instalacji i ikonę. Mechanizm narzędzia pozwala na całkowite odinstalowanie oprogramowania.Po pracy podstawowej narzędzie skanuje system.Wyszukane zbędne pliki i wpisy rejestru wyświetlone są na liście.Użytkownik wybiera pozostałości które chce skasować.Poza tym kliknięcie PPM otwiera menu umożliwiające przejście do strony internetowej programu,folderu czy wpisu w rejestrze.Umożliwiony jest również eksport oprogramowania do pliku HTML.