Genius Genius 1.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Genius to bardzo prosta aplikacja do umieszczania wielu obiektów (fragmentów tekstów, zdjęć, kodów HTML, itp.) w schowku.

W systemie operacyjnym Windows domyślnie możemy przechowywać w schowku tylko jeden obiekt, ale dzięki narzędziom takim jak Genius zniesiemy to ograniczenie. Po skopiowaniu kilku fragmentów tekstów (pochodzących np. ze stron internetowych lub przeglądanych dokumentów), zyskamy do nich dostęp z poziomu głównego okna aplikacji i umieścimy w innym, dowolnym miejscu. W przypadku umieszczenia w schowku większej liczby elementów w ich odnalezieniu pomoże wbudowana wyszukiwarka.

Korzystanie z programu Genius ułatwiają skróty klawiaturowe, które możemy dowolnie modyfikować. Udostępniono kombinacje pozwalające między innymi na szybkie wklejenie obiektu do aktualnie otwartej aplikacji, usunięcie całej zawartości schowka (wraz z historią), otwarcie głównego okna opisywanego narzędzia w celu zapoznania się z zawartością schowka czy też pokazanie historii skopiowanych obiektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!