r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Giada 0.14.5

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów

Giada to darmowe narzędzie do obsługi sampli lub instrumentów MIDI przygotowane z myślą o DJ-ach, osobach wykonujących utwory na żywo, a także muzykach elektronicznych.

Galeria programu

Giada może służyć jako aplikacja do odtwarzania próbek utworów i zapętlenia muzyki, maszyna perkusyjna, sekwencer i nie tylko. Korzystanie z programu z pewnością ułatwia możliwość zdefiniowania skrótów klawiaturowych, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie występów. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny, bardzo czytelny interfejs, dzięki czemu obsługa narzędzia nie powinna nastręczyć artystom najmniejszych trudności.

Program znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i posiada otwarty kod programu. Dzięki temu w rozwijaniu aplikacji mogą wziąć także użytkownicy (np. doświadczeni programiści czy też wykonawcy, którzy zadbają o dodanie nowych funkcji czy też zasugerują wprowadzenie istotnych zmian lub poprawek).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.