Glary Tracks Eraser 5.0.1.122

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Glary Tracks Eraser to udostępnione bezpłatnie narzędzie, którego zadaniem jest ochrona prywatności użytkownika. Dzięki niemu szybko i sprawnie oczyścimy komputer z danych, świadczących o naszej aktywności, odwiedzanych stronach internetowych, uruchamianych aplikacjach itp.

Zasada działania programu podobnie jak jego obsługa jest bardzo prosta i opiera się na wykrywaniu, a następnie usuwaniu wszystkich plików tymczasowych generowanych podczas korzystania z danych aplikacji. Narzędzie po uruchomieniu przeprowadza dogłębną analizę zawartości dysku w poszukiwaniu danych, które świadczą o naszej aktywności na komputerze. Możliwe jest usuwanie wszystkich wykrytych plików, jak również definiowanie wybranych składników do skasowania. W Glary Disk Cleaner nie zabrakło opcji deklarowania lokalizacji ignorowanych, które pomijane są podczas wstępnej analizy.

Glary Disk Cleaner potrafi z powodzeniem wykrywać i oczyszczać dysk twardy z takich składników jak pliki tymczasowe, zawartość kosza i schowka systemowego, informacje o ostatnio uruchamianych aplikacjach, historii menu Start, a także dane generowane przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe oraz dodatki do nich.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 14.07.2018 11:35

Świetnie wymiata prywatne dane z komputera i może być uzupełnieniem systemowej czyszczarki historii przeglądania i ciasteczek lub
szerszego programu do optymalizacji .Mam oba tzn. narzędzie i program już parę lat i nie mam problemów i wszystko bez szkody dla systemu.

  #9 18.09.2017 17:10

Już jest poprawnie przetłumaczone od dzisiaj i tak trzymać

Cycero67   4 #8 05.09.2017 07:14

Obecna wersja jak i poprzednia tj. 5.0.1.96 i 5.0.1.97 są niepoprawnie przetłumaczone na język polski i nie warto ich instalować na dysk twardy komputera bo sprawiają wiele kłopotów. Jedyna dostępna i prawidłowa przetłumaczona na język polski jest wersja 5.0.1.95.PL.

  #7 23.08.2017 11:09

Robi to co do niego należy i bezpiecznie oraz bardziej od innych jeżeli chodzi o ochronę prywatności . Wydaje mi się ,że pogorszyło się jego tłumaczenie na polski po ostatniej aktualizacji np .brak liter i nie ta kolejność .Ale to nie ma większego znaczenia gdyż program i tak jest dobrze czytelny .

  #6 01.03.2017 12:04

Zastanawiam się czy Glary Tracks E. trochę nie odchudzić z plików pobranych w trakcie instalacji np. usuwając obce języki z languages programu - zostawiając tylko jeden polski ? Myślę ,że te języki automatycznie zainstalowane a jest kilkadziesiąt i ponad 7 MB nie są potrzebne na komputer dysk C do prawidłowego działania programu ale mogę mylić się ? Zobacz klikając w dysk lokalny C i pliki programów (86 ) i w nazwę programu i jego składniki .

Bogdan_G   19 #5 08.11.2016 12:31

Żadne tam czary. Komputer podłącza się do glary. Instaluje się deweloper. Glary Tracks Eraser coś tam robi. Narzędzie zdolne wykryć ok 30% tego co znajdzie i wysprząta JetClean a jakie 10% tego, co znajdzie i wyczyści PrivaZer.
Program do zaspamowania komputera. Tyle.

Nie chciało mi się hejtować, ale od dawna mam glarysoft w głębokim niepoważaniu. Ich technicy używają jakiegoś kodu ukrywającego wirusa glary. Można się na niego natknąć wypakowując instalator i w w :\tesetup\$PLUGINSDIR można znaleźć inetc.dll, a to już ma wskazania W32.ExecPriD.Trojan
Widać, że nie wszystko g zostało przykryte...

Autor edytował komentarz w dniu: 08.11.2016 13:22
  #4 07.09.2016 21:02

Mam Glary Tracks Eraser i Ccleaner slim i oba mają dobrą ocenę .Na przemian z nich korzystam a czasami w tym samym dniu . Kiedy zależy mi na prywatności i mniej śladów aktywności odwiedzanych stron to Glary czyści lepiej. Nie przeszkadza mi jego częsta aktualizacja gdyż wyskakuje co miesiąc druga ramka z informacją o nowej wersji .Można odznaczyć w trakcie pobierania kolejnej aktualizacji inne programy ,dodatki tego samego producenta jeżeli nie jesteśmy w danej chwili nimi zainteresowani . Gdy ktoś ma niedosyt programów tego typu lub chce usuwać jeszcze dokładniej te niewidoczne pozostałości czy ukryte w systemie - to Revo Uninstaller Pro płatny nie ma sobie równych a przy tym jest prosty w obsłudze po łatwym douczeniu się o programie.

  #3 30.07.2016 21:38

Jeżeli już mam ten program w komputerze to czy koniecznie odinstalować starszą wersję i pobrać nową do instalacji ? Czy wystarczy pobrać nową i zainstalować ale nie ruszając starej ? Chodzi o to aby nie instalować dodatkowych lub powielających się składników danego programu i zwiększając rozmiarów KB .Być może nie mam racji ale Revo Uninstaller Pro ma sporo roboty usuwając dokładniej pozostałości po programach źle zainstalowanych lub źle odinstalowanych . Pytania być może proste dla fachowca ale trudne gdy ktoś nie jest pewny jakie działanie poprawnie ,dobrze podjąć . Myślę ,że kwestia interpretacji z tego co się czyta a nie jest konkretnie napisane lub jednoznacznie a nawet nic nienapisane w temacie - jest istotna szczególnie aby błędów nie popełniać .

darek719   42 #2 30.10.2015 11:29

dobry, lekki program, prosty interfejs.

CrashJack   4 #1 22.06.2015 21:41

Dobrym programem jest PrivaZer, jest darmowy, skutecznie czyści windowsa ze śmieci i prywatności.