Globus VPN Browser Globus VPN Browser 48.0.2564.116

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Globus VPN Browser to przeglądarka, która chroni bezpieczeństwo użytkownika oraz zapewnia mu dostęp do wszystkich stron internetowych (nawet tych zablokowanych w określonych regionach geograficznych).

Zgodnie z nazwą, Globus VPN Browser wykorzystuje tunelowanie za pośrednictwem sieci VPN, ale oprócz tego korzysta również z połączenia TOR. Narzędzie zapewnia anonimowość, zmieniając adres IP użytkownika na inny, co sprawia, że jego aktywność nie zostanie wykryta, czy to przez dostawców natarczywych reklam, czy też przez hakerów, którzy mogliby pozyskać np. dane do karty płatniczej.

Globus VPN Browser charakteryzuje się bardzo przyjaznym dla oka interfejsem, który budzi słuszne skojarzenia z przeglądarką internetową Chrome. Podobnie, jak wspomniane narzędzie autorstwa firmy Google, opisywany program wykorzystuje kod źródłowy Chromium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!