r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gmail bez zaproszenia

Strona główna Aktualności

Wczoraj, o czym pisaliśmy, firma Google udostępniła publicznie swój nowy produkt - komunikator internetowy Google Talk. Niestety aby z niego korzystać niezbędne jest posiadanie skrzynki pocztowej Gmail. Nie było by w tym problemu gdyby nie fakt, że rejestracja w usłudze Gmail wymaga otrzymania "zaproszenia" od innego jej użytkownika.

Cała procedura ma na celu ograniczenie możliwości tworzenia kont przez roboty oraz spamerów zakładających konta wielokrotnie. Można mieć wątpliwości czy w rzeczywistości najbardziej nie doskwiera ona zwykłym, potencjalnym użytkownikom.

Google jednak zdają sobie sprawę z tego problemu, w związku z czym wprowadzono nową metodę rejestracji kont. Tym razem nie jest już niezbędne "zaproszenie", a jedynie podanie numeru telefonu. Na wskazany numer do użytkownika wysyłany jest sms z kodem aktywacyjnym. Niestety obecnie ten system działa jedynie w przypadku podania amerykańskiego numeru telefonu. Wsparcie międzynarodowe przewidywane jest w najbliższym czasie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.