r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Email Uploader na Maka już dostępny

Strona główna Aktualności

Greg Robbins, programista Google, poinformował za pośrednictwem firmowego bloga o udostępnieniu aplikacji Google Email Uploader na komputery Mac.

Google Email Uploader umożliwia użytkownikom kopiowanie wiadomości e-mail przechowywanych w niektórych programach pocztowych (np. Apple Mail, Eudora czy Thunderbird) i zapisywanie ich na internetowym koncie pocztowym stworzonym w ramach Google Apps. Co więcej, narzędzie to wyposażone jest w specjalną wyszukiwarkę umożliwiającą szybkie odszukiwanie konkretnych wiadomości interesujących użytkownika. Niestety, podobnie jak w przypadku wersji przeznaczonej dla systemu Windows, program ten współpracuje jedynie z kontami pocztowymi założonymi w Google Apps - domeny gmail.com oraz googlemail.com nie są na razie obsługiwane.

Aplikacja Google Email Uploader na komputery Mac została stworzona w oparciu o otwarte projekty Google Data APIs Objective-C Client oraz Email Migration API. Program dostępny jest do pobrania z oficjalnej strony projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.