Google Goggles 1.9.4

Strona główna Android Akcesoria Czytniki QR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Googles to bezpłatna, niewielka, ale bardzo ciekawa ze względu na możliwości aplikacja. Służy ona do skanowania za pomocą aparatu obiektów i ich rozpoznawania. Podstawowa funkcja to możliwość odczytywania kodów QR, aplikacja radzi sobie jednak także z kodami paskowymi.

Oprócz wspomnianych funkcji skanowania kodów QR, a także rozpoznawania obiektów przy pomocy kamery wbudowanej w urządzenie, Googles jest również w stanie po okładce rozpoznać książki i płyty, a po pełnym skanowaniu także dzieła sztuki takie jak obrazy. Dodatkowe możliwości to opcja tłumaczenia sfotografowanego tekstu, jeżeli jest on w innym języku poprzez technologię do odczytywania pisma (OCR).

Aplikacja rozpoznaje także znane punkty orientacyjne, pozwala również na automatyczne dodawanie kontaktów po zeskanowaniu wizytówki. Co ciekawe, Googles pozwala również na... automatyczne rozwiązywanie gier Sudoku. Przy skanowaniu różnego rodzaju produktów, wyszukiwarka zasugeruje nam podobne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.07.2016 17:09

Zastowania imponujące, przydatne dla roli superszpiega, jakim jest Google...

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych