Google PDF Viewer Google PDF Viewer

Strona główna Android Biuro i firma Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google PDF Viewer to bardzo prosta aplikacja, która pozwala na otwieranie plików PDF. Domyślnie jest ona również dostępna jako składnik programu Dysk Google, ta aplikacja została wydana przez producenta z myślą o osobach, które nie chcą instalować całego klienta chmury internetowej.

Całość jest bardzo prosta i zapewnia jedynie podstawową funkcjonalność. Program pozwala na odczyt plików, a także wyszukiwanie w nich określonej frazy. Dostępna jest ponadto opcja przesyłania pliku przy użyciu systemowego mechanizmu udostępniania, a także integracja z drukowaniem w chmurze zapewniamy przez konto Google. Program po zainstalowaniu nie wyświetla żadnej ikony na liście aplikacji. Można go uruchomić dopiero przy próbie otworzenia plików PDF - system zapyta użytkownika o wybór aplikacji i czytnik będzie znajdował się na podanej przez niego liście.

Google PDF Viewer jest udostępniany za darmo, program posiada interfejs w języku polskim. W celu odinstalowania tego czytnika musimy przejść do ustawień, a następnie pozycji aplikacje. Tam znajdziemy program i będziemy mogli usunąć go z urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!