r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google PDF Viewer

Strona główna Android Biuro i firma Przeglądarki dokumentów

Google PDF Viewer to bardzo prosta aplikacja, która pozwala na otwieranie plików PDF. Domyślnie jest ona również dostępna jako składnik programu Dysk Google, ta aplikacja została wydana przez producenta z myślą o osobach, które nie chcą instalować całego klienta chmury internetowej.

Galeria programu

Całość jest bardzo prosta i zapewnia jedynie podstawową funkcjonalność. Program pozwala na odczyt plików, a także wyszukiwanie w nich określonej frazy. Dostępna jest ponadto opcja przesyłania pliku przy użyciu systemowego mechanizmu udostępniania, a także integracja z drukowaniem w chmurze zapewniamy przez konto Google. Program po zainstalowaniu nie wyświetla żadnej ikony na liście aplikacji. Można go uruchomić dopiero przy próbie otworzenia plików PDF - system zapyta użytkownika o wybór aplikacji i czytnik będzie znajdował się na podanej przez niego liście.

Google PDF Viewer jest udostępniany za darmo, program posiada interfejs w języku polskim. W celu odinstalowania tego czytnika musimy przejść do ustawień, a następnie pozycji aplikacje. Tam znajdziemy program i będziemy mogli usunąć go z urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.