r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Photos 3.11.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Google Photos to usługa oraz aplikacja od Google'a do przechowywania naszych zdjęć oraz filmów. Pozwana na automatyczną synchronizację nowych materiałów, zapewnia także nielimitowaną pojemność dla zdjęć do 16 MPx oraz filmów do 1080p.

Program stanowi wierne odzwierciedlenie wszystkich funkcji jakie oferuje webowa usługa Zdjęcia Google – tyle tylko, że jest przeznaczony dla iOS. Znajdziemy tu więc wyszukiwarkę zdjęć, możliwość przeglądania i tworzenia kolekcji (albumów), a także automatycznego poprawiania fotografii. Usługa producenta rozpoznaje miejsca, czas, a także osoby znajdujące się na zdjęciach i na tej podstawie tworzy albumy zupełnie automatycznie. Dostępny w programie asystent poinformuje nas o tym, stworzy również panoramę z podobnych zdjęć i przygotowany specjalnie dla nas pokaz slajdów złożony z obrazów.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala na edytowanie zdjęć poprzez nakładanie na nie efektów, przycinanie, obracanie, a także regulację niektórych parametrów (np. kontrast). Znajdziemy tu także opcję udostępniania do Facebooka, Twittera, Google+, jak również opcję uzyskiwania linków do pojedynczych zdjęć. Program pozwala ponadto na wykonywanie automatycznej kopii zapasowej – nie musimy się przejmować utratą zdjęć z zagubionego lub skradzionego urządzenia, usługa wykona ich automatyczną kopię i zapisze w chmurze producenta w ramach nieograniczonej przestrzeni. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Koniec żartów, Google. iPhone 7 w końcu zerwie z marną wersją 16 GB

57
SPRZĘT 25.08.2016 | Mateusz Budzeń

Topowe smartfony oferują przynajmniej 32 GB wolnej przestrzeni na dane użytkownika, często z możliwością dołożenia kolejnych gigabajtów w postaci karty pamięci. Natomiast Apple jeszcze w 2016 roku sprzedaje smartfony ze skromnym 16 GB, bez możliwości rozbudowy, za ponad 3 tysiące złotych! Ma się to zmienić wraz z premierą iPhone’a 7, który podobno będzie miał 32 GB w wersji podstawowej. Obecnie smartfony dysponujące 16 GB na pliki kojarzą się głównie ze średnią półką. Faktycznie, 16 GB stało się jakby standardem wśród modeli kosztujących poniżej 1500 zł, a nawet na tej półce znajdziemy…

Dropbox zamyka Carousel i Mailboxa. Zobacz, czym je zastąpić

9
OPROGRAMOWANIE 10.12.2015 | Łukasz Maślanka

Mamy złe wiadomości dla użytkowników aplikacji Mailbox i Carousel. Będący ich właścicielem Drobpox poinformował, że w 2016 r. obie usługi zostaną zamknięte, a aplikacje mobilne znikną ze sklepu Google Play oraz AppStore. Firma chce się skupić na rozwijaniu swojego podstawowego produktu, czyli chmurowego dysku. Mailbox zostanie wyłączony 26 lutego 2016 r., a od 31 marca 2016 r. przestanie być dostępna aplikacja Carousel. Zespoły odpowiedzialne za rozwój obu usług zostaną przesunięte do innych zadań w Dropboxie. Niektóre z funkcji zamykanych usług będą wdrożone i szlifowane już w ramach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.