r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Photos Backup 1.1.2.13

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Google Photos Backup to niewielki program, służący do automatycznego wysyłania zdjęć do usługi Google Photos (Zdjęcia Google).

Galeria programu

Po instalacji w programie należy wybrać, czy do usługi wysyłane będą zdjęcia z kart pamięci, podłączonych do komputera aparatów, czy konkretnych folderów. Ponadto w ustawieniach można wybrać, czy wysyłane będą kopie skompresowane, czy oryginalne zdjęcia. Warto się nad tym zastanowić, gdyż skompresowanych kopii można przechowywać dowolnie dużo – nie doliczają się do limitu miejsca w chmurze Google'a.

W programie można także wybrać, czy wysyłane będą także pliki PNG i RAW-y z aparatów. Przesłane zdjęcia można zobaczyć po zalogowaniu się do Zdjęć Google w przeglądarce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mielonka   4 #1 22.02.2016 09:39

A na głównej wisi baner do tego programu z pięknym hasłem "Zrób kopię swoich zdjęć z chmury Google'a'. Tak, 'Z'... Z tego opisu zrozumiałem, że to narzędzie do kopiowania zawartości dysku Google a nie standardowe 'wszystko do chmury'. Nieładnie, nieładnie :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.