r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Photos Backup 1.1.2.13

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Google Photos Backup to niewielki program, służący do automatycznego wysyłania zdjęć do usługi Google Photos (Zdjęcia Google).

Po instalacji w programie należy wybrać, czy do usługi wysyłane będą zdjęcia z kart pamięci, podłączonych do komputera aparatów, czy konkretnych folderów. Ponadto w ustawieniach można wybrać, czy wysyłane będą kopie skompresowane, czy oryginalne zdjęcia. Warto się nad tym zastanowić, gdyż skompresowanych kopii można przechowywać dowolnie dużo – nie doliczają się do limitu miejsca w chmurze Google'a.

W programie można także wybrać, czy wysyłane będą także pliki PNG i RAW-y z aparatów. Przesłane zdjęcia można zobaczyć po zalogowaniu się do Zdjęć Google w przeglądarce.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Znikną aplikacje Dysku i Zdjęć Google, pojawi się Drive File Stream

56
07.09.2017  •  Oskar Ziomek

Google kontynuuje prace nad wirtualnym dyskiem i usługą tworzenia kopii zapasowych zdjęć. Po udostępnieniu w lipcu nowej aplikacji do synchronizacji Zdjęć i Dysku oraz zachęcie do korzystania z niej zamiast starszych, dwóch niezależnych programów, nadszedł czas na kolejny krok. Na Maku i w Windowsie jeszcze w tym roku zakończy się dla nich wsparcie, a w przyszłym – przestaną działać. Powody są dwa: promowanie wspomnianej nowej aplikacji, ale także nowej funkcji Drive File Stream – swego rodzaju implementacji plików na żądanie. To funkcjonalność, która w pierwszej połowie bieżącego roku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mielonka   6 #1 22.02.2016 09:39

A na głównej wisi baner do tego programu z pięknym hasłem "Zrób kopię swoich zdjęć z chmury Google'a'. Tak, 'Z'... Z tego opisu zrozumiałem, że to narzędzie do kopiowania zawartości dysku Google a nie standardowe 'wszystko do chmury'. Nieładnie, nieładnie :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.