Google Photos Backup 1.1.4.11

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Google Photos Backup to niewielki program, służący do automatycznego wysyłania zdjęć do usługi Google Photos (Zdjęcia Google).

Po instalacji w programie należy wybrać, czy do usługi wysyłane będą zdjęcia z kart pamięci, podłączonych do komputera aparatów, czy konkretnych folderów. Ponadto w ustawieniach można wybrać, czy wysyłane będą kopie skompresowane, czy oryginalne zdjęcia. Warto się nad tym zastanowić, gdyż skompresowanych kopii można przechowywać dowolnie dużo – nie doliczają się do limitu miejsca w chmurze Google'a.

W programie można także wybrać, czy wysyłane będą także pliki PNG i RAW-y z aparatów. Przesłane zdjęcia można zobaczyć po zalogowaniu się do Zdjęć Google w przeglądarce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dru8d   6 #2 02.06.2018 21:23

Ogromny minus za brak możliwości robienia kopii zdjęć znajdujących się na dysku sieciowym. Dodatkowo dziwny sposób przesyłania zdjęć w kolejce (trwa to wieki), brak kontroli nad prędkością wysyłania plików. U mnie w ogóle się nie sprawdza i szukam alternatywy, żeby wysyłać zdjęcia "normalnej" jakości. Dziwne, ponieważ w tej samej sieci na Androidzie działa idealnie.

Autor edytował komentarz w dniu: 02.06.2018 21:24
mielonka   7 #1 22.02.2016 09:39

A na głównej wisi baner do tego programu z pięknym hasłem "Zrób kopię swoich zdjęć z chmury Google'a'. Tak, 'Z'... Z tego opisu zrozumiałem, że to narzędzie do kopiowania zawartości dysku Google a nie standardowe 'wszystko do chmury'. Nieładnie, nieładnie :(