r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Tech Mixer — spotkania z krakowskimi Googlersami

Strona główna Aktualności

W czerwcu ubiegłego roku pracownicy krakowskiego oddziału Google'a zorganizowali spotkanie, podczas którego programiści z Krakowa i okolic mieli okazję podyskutować z nimi o programowaniu w Pythonie. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, więc w tym roku krakowscy Googlersi mają zamiar pójść o krok dalej.

I tak narodził się Google Tech Mixer — seria spotkań kierowanych do deweloperów z doświadczeniem, kierowników zespołów deweloperskich, twórców nowych projektów i osób na stanowiskach kierowniczych o charakterze technicznym. Spotkania będą odbywały się co 2 miesiące w krakowskiej siedzibie Google'a i można się na nie zapisać na specjalnie przygotowanej stronie.

Na razie w planie są spotkania, na których będzie można porozmawiać o technologiach Google'a, czyli o Chrome, Androidzie czy App Engine, ale w formularzu rejestracyjnym można również zgłaszać własne pomysły na tematy spotkań.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.