r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google+ dostępne dla wszystkich

Strona główna Aktualności

Google zrezygnował z systemu zaproszeń dla usługi społecznościowej Google+ - nowy konkurent Facebooka jest od dziś dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Społecznościowa usługa Google została uruchomiona w czerwcu 2011 roku. Podobnie jak w przypadku pozostałych projektów Google (takich jak Gmail), początkowo dostęp do Google+ był ograniczony poprzez system zaproszeń. Każdy użytkownik usługi mógł zaprosić do Google+ maksymalnie 150 osób. Dziś usługa społecznościowa Google weszła w kolejny etap rozwoju - firma zrezygnowała z zaproszeń i nadała projektowi status „beta”. Oznacza to, że konto w Google+ może teraz założyć każdy. Przy okazji Google poinformował, że pozwalająca na prowadzenie wideorozmów usługa Hangout doczekała się wersji mobilnej. Równocześnie firma udostępniła deweloperom API Google+ Hangouts, dzięki któremu mogą oni wykorzystać tę technologię w swoich projektach.

Profil Google+ jest automatycznie kojarzone z naszym kontem Google, zapewniającym dostęp do Gmaila, YouTube i wszystkich innych usług korporacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.