r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google prezentuje interfejs okularów Glass

Strona główna Aktualności

Kiedy w zeszłym roku firma Google prezentowała po raz pierwszy zamysł okularów Glass, czyli osobistego asystenta w zasięgu oczu, mogliśmy jedynie wyobrażać sobie, jak świat przez takie Szkło mógłby rzeczywiście wyglądać. Prace nad tym niezwykle ciekawym rozwiązaniem są już jednak na tyle zaawansowane, że postanowiono zademonstrować wreszcie niemal ostateczny wygląd interfejsu przyszłościowej multimedialnej rewolucji na nosie.

Eleganckie rozwiązanie umożliwiać ma między innymi nagrywanie filmików czy robienie zdjęć, tłumaczenie na inny język, wskazywanie dojazdu, wyszukiwanie informacji w sieci i szybki podgląd interesujących treści, albo spojrzenie na coś z punktu widzenia innego użytkownika okularów — system obsługiwany jest za pomocą prostych komend głosowych. Google Glass dostępne będzie w pięciu popularnych kolorach, a zafascynowani tą technologią mogą spróbować położyć na niej wcześniej ręce dzięki akcji #ifihadglass (trzeba opisać, co byśmy z okularami zrobili). Niestety inicjatywa obejmuje w tej chwili wyłącznie osoby mieszkające na terenie Stanów Zjednoczonych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.