r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google tłumaczy się z reklamy Chrome 5 Beta

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu pisaliśmy o nowej reklamie przeglądarki Chrome 5 Beta. Uważni internauci zauważyli jednak, że klip mógł powstać wskutek niewielkiego oszustwa - sugeruje on bowiem, że najnowsze wydanie Chrome wyświetla strony pobierane z Sieci tak szybko, jakby były one ładowane bezpośrednio z komputera - jest to jednak fizycznie niemożliwe. W odpowiedzi na te zarzuty Google oficjalnie przyznał, że produkujący reklamę filmowcy nieco ponaginali niektóre fakty chcąc uzyskać pożądany efekt.

Jak wyjaśnił rzecznik prasowy Google, w scenie z ziemniakiem oraz błyskawicą strony były ładowane bezpośrednio z komputera, by zapewnić skuteczną synchronizacje obu obrazów na potrzeby reklamy. Wynikało to m.in. z problemów z obsługą pistoletu ziemniaczanego, który strzelał "pociskiem" w mało precyzyjnym do ustalenia przedziale czasowym. Rzecznik Google podkreślił również, że w scenie Chrome vs. Dźwięk strona pandora.com była ładowana bezpośrednio z Sieci. By to osiągnąć, Google zastosował szybkie łącze o przepustowości 15 Mbps. Chcąc uniknąć dalszych nieporozumień, dział odpowiedzialny za reklamy dodał do filmu stosowny opis, który wyjaśnia, w jaki sposób klip został wyprodukowany.

Przedstawiciele Google dodali, że niezależnie od incydentu z reklamą nowe Chrome 5 Beta jest obecnie najszybszą przeglądarką na rynku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.