GpuTest 0.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GpuTest to niewielkie i multiplatformowe narzędzie do kompleksowego testowania wydajności i stabilności karty graficznej zamontowanej w komputerze.

Program daje do dyspozycji kilka wymagających benchmarków opartych o środowisko OpenGL, z pomocą których skutecznie zbadamy wydajność jednostki GPU, a także jej stabilność pod dużym obciążeniem. GpuTest z pewnością zadowoli amatorów overclockingu, chcących testować osiągi swojego sprzętu po przeprowadzonym uprzednio podkręcaniu odpowiednich parametrów jego pracy.

Obsługa GpuTest jest bardzo prosta i z pewnością nie przysporzy nikomu problemów. Główne okno programu skupia opcje do wyboru rodzaju testu, czy ma on być uruchamiany w trybie pełnoekranowym oraz czy ma być aktywowana funkcja OSI. Narzędzie pozwala również wybrać rozdzielczość w jakiej uruchomiony zostanie benchmark i czy aktywny ma być mechanizm antyaliasingu.

GpuTest udostępniony został w wersji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji. Twórcy przygotowali edycje dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #2 06.05.2018 20:34

@Radek68: Program pobiera się bez najmniejszych problemów ;-)

Radek68   22 #1 15.04.2018 13:59

Jakoś dziwnie przypomina mi Furmark... https://www.dobreprogramy.pl/FurMark,Program,Windows,27640.html
Dodatkowo ten program ma już ponad 4 lata. No i z linku z DP nie daje się pobrać. Coś jeszcze?
Tak. Tu link do pobrania: http://www.geeks3d.com/dl/showd/390

Autor edytował komentarz w dniu: 15.04.2018 17:57