r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HARDiNFO Free 8

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HARDiNFO to program diagnostyczny, który pozwala wyświetlić wiele szczegółowych informacji o systemie, procesach, wykorzystaniu zasobów, ale także samym sprzęcie: dane techniczne i parametry pracy podzespołów.

Po uruchomieniu aplikacji, na ekranie wyświetlone zostaje podsumowanie informacji o komputerze, w formie czytelnych, dużych kafli. Obejmuje ono podstawowe dane o procesorze, płycie głównej, pamięci, systemie i podłączonych peryferiach. O każdym z tych elementów możemy przeczytać dużo więcej, wyświetlając poświęcone im zakładki. W tym celu wystarczy wybrać odpowiedni element z menu po lewej stronie.

Aplikacja umożliwia również wyświetlanie listy sterowników, procesów oraz usług działających w systemie. Te nie są już prezentowane w tak estetyczny sposób, jak podsumowania dotyczące sprzętu, ale zestawiane są w czytelne i proste tabele. W aplikacji znajdziemy również możliwość przeprowadzania testów wydajności sprzętu. Test wydajności dysków SSD zarezerwowano dla płatnej wersji programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HARDiNFO – informacje o sprzęcie, systemie i benchmarki w jednym

30
31.01.2017  •  Oskar Ziomek

Podczas codziennej pracy z komputerem, zawsze może zdarzyć się okazja, by skorzystać z aplikacji informującej o działaniu sprzętu lub samego systemu. Powodem może być niepoprawne funkcjonowanie konkretnego programu i chęć sprawdzenia jego procesu, plany modernizacji sprzętu i konieczność skontrolowania parametrów aktualnych podzespołów, czy też błędne działanie jakiegoś urządzenia i potrzeba aktualizacji jego sterowników. Wszystkie te czynności mogą nam ułatwić zewnętrzne programy, jednak nie zawsze pozwolą na jednoczesne zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem. HARDiNFO to jedna z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
xaver   9 #3 01.02.2017 17:13

@Anonim (niezalogowany): też używam tę wersję programu.Jest OK.

  #2 01.02.2017 09:40

Od lat używam HWiNFOx64. Bez wodotrysków ale całkowicie za darmo i nie gorszy. I jest wersja bez instalacji...

xaver   9 #1 01.02.2017 08:09

Mam wi7HPx64. Program po instalacji nie nie chce się uruchomić,zgłasza jakieś problemy.Poki co dałem sobie spokój.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.