HARDiNFO HARDiNFO Free 8

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HARDiNFO to program diagnostyczny, który pozwala wyświetlić wiele szczegółowych informacji o systemie, procesach, wykorzystaniu zasobów, ale także samym sprzęcie: dane techniczne i parametry pracy podzespołów.

Po uruchomieniu aplikacji, na ekranie wyświetlone zostaje podsumowanie informacji o komputerze, w formie czytelnych, dużych kafli. Obejmuje ono podstawowe dane o procesorze, płycie głównej, pamięci, systemie i podłączonych peryferiach. O każdym z tych elementów możemy przeczytać dużo więcej, wyświetlając poświęcone im zakładki. W tym celu wystarczy wybrać odpowiedni element z menu po lewej stronie.

Aplikacja umożliwia również wyświetlanie listy sterowników, procesów oraz usług działających w systemie. Te nie są już prezentowane w tak estetyczny sposób, jak podsumowania dotyczące sprzętu, ale zestawiane są w czytelne i proste tabele. W aplikacji znajdziemy również możliwość przeprowadzania testów wydajności sprzętu. Test wydajności dysków SSD zarezerwowano dla płatnej wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!