HCFR Colorimeter 3.5.1.4

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HCFR Colorimeter to rozbudowane narzędzie przeznaczone do kalibracji wszelakiego rodzaju monitorów oraz projektorów. Umożliwia bardzo dokładne manipulowanie wieloma atrybutami wyświetlanego obrazu, dając tym samym możliwość precyzyjnego ustawienia jak najlepszej jakości obrazu, który wyświetlony może być przy użyciu danego urządzenia.

Program z pewnością nie jest kierowany do początkujących użytkowników, którzy mogliby pogubić się wśród dużej ilości funkcji oferowanych w jego obrębie. W odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań HCFR Colorimeter dysponuje narzędziami do kalibracji i zarządzania nawet najdrobniejszymi atrybutami obrazu jak korekcja gamma i kolorów. Program wspiera specjalistyczne czujniki do pomiaru kolorów, jednak gdy nim nie dysponujemy aplikacja sama nam go zasymuluje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!