HDDExpert HDDExpert 1.18.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDDExpert to bardzo prosty program narzędziowy, dostarczający szczegółowych informacji o kondycji zamontowanego w komputerze dysku twardego (ATA/SATA/SCSI/SSD).

W głównym oknie programu znajdziemy takie informacje jak producent i dokładny model urządzenia, numer firmware, oznaczenie seryjne, rozmiar pamięci podręcznej, a także temperaturę dysku, ilość cykli włączenia/wyłączenia nośnika oraz całkowitą liczbę przepracowanych godzin. Nie zabrakło również bardziej fachowych danych dostarczanych dzięki technologii S.M.A.R.T. Znajdziemy wśród nich informacje o różnego rodzaju błędach zapisu/odczytu, liczbie relokowanych sektorów i wielu, wielu innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BRAK
Podaje dane tylko jednego dysku - tego na którym jest zainstalowany system.
ocena użytkownika
28.12.2015 06:55 • Recenzja do wersji 1.13.2.23

Jak wyżej.
Mam w komputerze stacjonarnym 6 HDD zaś program podaje dane dotyczące tylko i wyłącznie jednego - tego z systemem i folderem [Program Files(x86)].
Tym samym, program dokonuje w mojej opinii bardzo efektownego samobójstwa i ziemię na jego grobie nalezy po prostu przyklepać łopatą aby zombie nie straszyło ludzi..