HDDTurbo HDDTurbo 0.1.2 Beta

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDDTurbo to niewielkie, ale użyteczne narzędzie umożliwiające przyspieszenie operacji odczytu i zapisu na dysku twardym.

Zasada działania programu nie jest skomplikowana i opiera się na przyspieszeniu transferu danych w obrębie nośnika poprzez stworzenie specjalnego bufora na dane w obrębie pamięci RAM. Według zapewnień twórców przyrost szybkości zapisu i odczytu danych jest znaczny, a co istotne HDDTurbo dysponuje mechanizmem dynamicznej zmiany wielkości wspomnianego bufora bez jakiegokolwiek spadku wydajności działających w systemie aplikacji.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, nie wymaga konfiguracji i nie obciążą środowiska operacyjnego, zużywając znikome partie zasobów systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!