HDR Express HDR Express 3.1.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDR Express to profesjonalny, ale bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia doskonałej jakości obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym. Program pracuje w opatentowanej przez Unifield Color przestrzeni barw: Beyond RGB, dzięki czemu obrazy stworzone w programie są bardzo zbliżone do tego, co widzi ludzkie oko.

Instalacji programu towarzyszy możliwość instalacji wtyczek do programu Adobe Photoshop Lightroom 2 i 3. Interfejs programu przypomina Adobe Photoshop Lightroom i jest bardzo czytelny. Do programu dołączono zestaw predefiniowanych ustawień, dzięki którym można szybko stworzyć obraz HDR bliski oczekiwaniom autora i szybko wykonać potrzebną korektę z użyciem „suwaków” na pasku bocznym. Do dyspozycji użytkownika jest podgląd efektu pracy, podgląd presetów, histogram zdjęcia oraz podstawowe ustawienia zdjęć, jak tinta, punkt bieli, punkt czerni, jasność, kontrast, temperatura.

Do stworzenia obrazu HDR z użyciem tego programu można użyć zdjęć w formatach RAW wielu popularnych aparatów oraz formatów rastrowych (JPEG, TIFF). Gotowy obraz można zapisać jako JPG, TIFF lub BEF.

Ograniczenia wersji testowej

Wersja próbna programu działa bez ograniczeń przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!