r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDR Express 3.1.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDR Express to profesjonalny, ale bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia doskonałej jakości obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym. Program pracuje w opatentowanej przez Unifield Color przestrzeni barw: Beyond RGB, dzięki czemu obrazy stworzone w programie są bardzo zbliżone do tego, co widzi ludzkie oko.

Galeria programu

Instalacji programu towarzyszy możliwość instalacji wtyczek do programu Adobe Photoshop Lightroom 2 i 3. Interfejs programu przypomina Adobe Photoshop Lightroom i jest bardzo czytelny. Do programu dołączono zestaw predefiniowanych ustawień, dzięki którym można szybko stworzyć obraz HDR bliski oczekiwaniom autora i szybko wykonać potrzebną korektę z użyciem „suwaków” na pasku bocznym. Do dyspozycji użytkownika jest podgląd efektu pracy, podgląd presetów, histogram zdjęcia oraz podstawowe ustawienia zdjęć, jak tinta, punkt bieli, punkt czerni, jasność, kontrast, temperatura.

Do stworzenia obrazu HDR z użyciem tego programu można użyć zdjęć w formatach RAW wielu popularnych aparatów oraz formatów rastrowych (JPEG, TIFF). Gotowy obraz można zapisać jako JPG, TIFF lub BEF.

Ograniczenia wersji testowej

Wersja próbna programu działa bez ograniczeń przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HDR Express i HDR Expose lepiej usuwają szum i dopasowują zdjęcia

0
OPROGRAMOWANIE 22.09.2015 | Anna Rymsza

Na rynku aplikacji do tworzenia obrazów HDR sporo się w ostatnich dniach zmieniło. Firma Unified Color zmieniła nazwę na Pinnacle Imagigng Systems i zamierza nie tylko rozwijać swoje produkty dla Windowsa i OS X, ale także wejść na rynek aparatów fotograficznych i zapewnić im dostęp do autorskich rozwiązań. Ponadto firma zaktualizowała swoje produkty: profesjonalny HDR Expose (Windows, OS X) i HDR Express (Windows, OS X) dla początkujących. W nowych wersjach programów pojawiły się inne algorytmy usuwające szum ze zdjęć oraz udoskonalone metody łączenia zdjęć i usuwania śladów po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.