HFSExplorer 0.23

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HFSExplorer to aplikacja pozwalająca na dostęp do partycji systemu Mac (HFS, HFS+ i HFSX) z poziomu Windowsa. Posiada wbudowana graficzną przeglądarkę plików, która poza samym podglądem zawartości pozwala także wypakowywać wybrane pliki na dysk, dostarczając o nich szczegółowych informacji oraz tworzyć obrazy dysków z partycji systemu Mac.

HFSExplorer doskonale radzi sobie również z obsługą obrazów dysków DMG, zarówno tych skompresowanych (zlib2, bzip2) jak i zaszyfrowanych algorytmem AES-128.

Uwaga!

Do poprawnego działania programu wymagane jest zainstalowanie w systemie wirtualnej maszyny Javy w wersji 5.0 lub nowszej. Dostępna jest ona do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!