HTML To PDF 1.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HTML To PDF to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie, za pomocą którego przekonwertujemy witryny WWW i dokumenty napisane w języku HTML na znany i nadal bardzo popularny format dokumentów PDF.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie sprawi problemu nawet osobom niezbyt obeznanym w technikach komputerowych, a to dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, który w przejrzysty sposób prezentuje wszystkie niezbędne informacje. Pierwszym krokiem przy konwersji jest oczywiście wskazanie pliku źródłowego, który następnie możemy podejrzeć przed przystąpieniem do wykonania operacji. Jeśli nie mamy zastrzeżeń co do tego, jak wygląda dokument na podglądzie, wystarczy po prostu wcisnąć przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie konwersji.

Nieco bardziej zaawansowani użytkownicy zaś mogą dodatkowo wykorzystać wbudowany edytor HTML, który pozwala na modyfikację kodu dokumentu, pozwalając tym samym osiągnąć większą kontrolę nad tym, jak wyglądać będzie finalny efekt pracy programu. Proces ładowania plików oraz samej konwersji jest szybki i bezproblemowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!