Hair Pro 2012

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hair Pro to aplikacja przydatna z pewnością wszystkim tym, którzy planują zmienić swoją fryzurę i nie mają na nią pomysłu, bądź chcieliby zobaczyć jak będą się w niej prezentować jeszcze przed wizytą u fryzjera.

Program oferuje rozbudowaną bazę fryzur i uczesań zarówno dla kobiet, jak również mężczyzn. Dostępne są one w kilku kategoriach, w których znajdziemy fryzury zgromadzone względem długości włosów. Użytkownik posiada możliwość podglądu każdej z nich na wbudowanym w programie modelu lub wczytania własnej fotografii. Każda z oferowanych w Hair Pro fryzur i uczesań może być przez nas dostosowywana, np. do wielkości naszej głowy, jej kształtu itp. Narzędzie daje również możliwość zmiany koloru włosów lub ich przycinania. Gotowe projekty możemy zapisać na dysku lub wydrukować i udać się z nimi do fryzjera :-)

Hair Pro wyposażony został w prosty, ale toporny jak na dzisiejsze czasy interfejs użytkowika, który dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Obsługa programu nie zawsze jest intuicyjna, jednak nie powinna ona przysporzyć nikomu problemów.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu oferuje jedynie 56 fryzur i uczesań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!