Halbjorn's Wrath

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Halbjorn's Wrath to bezpłatna gra akcji, która powinna przypaść do gustu wielbicielom dawnych nordyckich opowieści. Czerpie z nich inspirację. Wcielamy się tutaj w obrońcę lasu, przedstawiciela stworzeń podobnych nieco do niedźwiedzi, które władają jednak niesamowitą duchową mocą. Musimy pozbyć się z złych jaszczurzych najeźdźców, chcących odebrać nam ziemię. Samotnie ruszamy do walki z całą armią wrogów.

Zabawa przypomina trochę komputerowe bijatyki 3D, ale z uwagi na przeważające siły nieprzyjaciela trzymać będziemy się raczej na dystans. Co prawda istnieje potężny bezpośredni atak obszarowy z bliska, ale podstawowe ciosy, przypisane pod klawisze myszki, zadawane są z odległości. Da się je łączyć w łańcuszki, przykładowo wybijając przeciwnika w powietrze, a potem tam go wykańczając lub rzucając w stronę innego.

Stopniowo wprowadzane są do zabawy nowe rodzaje potworów, więc stawimy czoła nie tylko podstawowym pełzaczom, ale również takim strzelającym czy drobnym, lecz strasznie szybkim. Niejeden raz pomocny okaże się szał bitewny. Gdy w niego wpadniemy, natychmiast likwidujemy wrogów dookoła, odzyskując przy okazji zdrowie. Sztuczki tej niemniej należy używać oszczędnie. Gra robi niesamowite wrażenie oprawą graficzną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!