Hangar Hangar 2.7

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hangar jest narzędziem umożliwiającym uruchamianie najczęściej używanych aplikacji z poziomu obszaru powiadomień systemu Android. Aplikacja dzieli się na dwie części, na pasek z aplikacjami oraz widżety ze statystykami.

Hangar swoim założeniem przypomina funkcję „Recent Apps” stosowaną w HTC Sense. Aplikacja może jednak być zainstalowana na każdym urządzeniu z Androidem 4.2 i nowszym. Program posiada szereg opcji konfiguracyjnych pozwalających na dopasowanie wyglądu do potrzeb użytkownika. Oprócz opcji manualnych Hangar dostosowuje się automatycznie do urządzenia, na którym jest zainstalowany i będzie wyglądał inaczej na tablecie niż na np. smartfone z ekranem MDPI. Oprócz paska z najczęściej uruchamianymi programami Hangar wyposażono w dwa widżety – pierwszy z nich uruchomi najpopularniejsze aplikacje, a drugi zaprezentuje użytkownikowi statystyki użycia aplikacji.

Hangar jest ciekawą alternatywą dla osób lubujących się w minimalistycznym wyglądzie ekranu urządzenia. Instalując aplikację można pozbyć się wszystkich skrótów z ekranu głównego i przełączać aplikacje bez konieczności ich instalowania. Małym minusem jest brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!