Hello Kitty przygody wyścigowe Hello Kitty przygody wyścigowe 3.0.3

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hello Kitty: Racing Adventures to gra dla dziewczynek. Są to wyścigi z udziałem doskonale znanych postaci, takich jak: Hello Kitty, Chococat, Pompompurin, Kerokerokeroppi, Gudetama, Little Twin Stars, Cinnamoroll, Kuromi, Tuxedosam, Bad Badtz-Maru i My Melody.

Blisko 100 etapów do ukończenia

Na potrzeby Hello Kitty: Racing Adventures opracowano aż 80 poziomów, których akcja rozgrywa się w 9 różnych państwach na całym świecie. Wspólnie z ikoniczną bohaterką oraz wieloma innymi postaciami trafiamy do Anglii, Brazylii, Egiptu, Ameryki, Rosji, Japonii, Chin, Indii oraz Austrii, gdzie weźmiemy udział w coraz trudniejszych wyścigach.

Nieskomplikowane sterowanie

Hello Kitty: Racing Adventures wykorzystuje mechanikę rozgrywki znaną z serii Beepzz. Oznacza to, że wyścigi ukazano z perspektywy kamery bocznej, a zadanie gracza opiera się na poruszaniu samochodem w lewą lub prawą stronę oraz skakaniu autem w celu ominięcia rozmaitych przeszkód i zdobycia kolejnych serduszek.

Hello Kitty: Racing Adventures można pobrać za darmo. Gra zawiera reklamy, a dodatkowo możemy zapłacić, by natychmiast odblokować dostęp do wszystkich lokacji i samochodów, jednocześnie wyłączając reklamy.

Najważniejsze cechy Hello Kitty: Racing Adventures:

  • gra wyścigowa dla najmłodszych dziewczynek
  • baw się wspólnie z Hello Kitty oraz innymi znanymi postaciami
  • bardzo proste sterowanie przy użyciu ekranu dotykowego
  • prawie 100 różnorodnych etapów
  • za darmo (reklamy i zakupy w aplikacji)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!