Hello Neighbor Hello Neighbor 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hello Neighbor to skradanka z perspektywy pierwszej osoby. Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, musimy w niej sprawdzić, co słychać u naszego sąsiada, ale nie będzie to łatwe zadanie, gdyż nie możemy dać się złapać.

O co chodzi w tej grze?

Za sprawą Hello Neighbor trafiamy na przedmieścia, gdzie zamieszkujemy jeden z wielu domów rodzinnych. Pewnego dnia nasz bohater postanawia zakraść się na sąsiednią działkę, by odkryć tajemnice skrywane przez innych mieszkańców osiedla. Swoją misję rozpoczyna w dość nietypowy, ale bardzo przemyślany sposób, próbując wejść do najbliższego domu przez piwnicę.

Gra, która uczy się zachowań gracza

Hello Neighbor pozornie jest nie do końca typowym przedstawicielem wspomnianego gatunku, bowiem twórcy zaimplementowali bardzo ciekawy mechanizm. Otóż podczas rozgrywki musimy zmagać się z zaawansowaną sztuczną inteligencją naszego sąsiada, który uczy się zachowań gracza. Ciągłe bazowanie na tej samej taktyce działania bardzo szybko doprowadza do wykrycia bohatera.

Wymaga nietuzinkowego myślenia

W trakcie wykonywania kolejnych zadań grający w Hello Neighbor musi uważać na rozmaite pułapki zastawiane przez sąsiada. Na przykład w oknach pojawiają się deski, co uniemożliwia nam wejście do domu tą drogą, a nawet jeśli już przekroczymy jego próg, to niewykluczone, że aktywują się liczne alarmy informujące o obecności intruza, czyli kierowanej przez nas postaci.

Kluczowe cechy gry Hello Neighbor:

  • skradanka z perspektywy pierwszej osoby
  • musimy sprawdzić, jakie tajemnice skrywa nasz sąsiad
  • zaawansowana sztuczna inteligencja dostosowująca się do zachowania graczach
  • konieczność działania w ukryciu i omijania pułapek
  • można przetestować za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!