HelpNDoc HelpNDoc 7.0.0.199

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HelpNDoc to rozbudowane narzędzie do tworzenia plików pomocy, dokumentów, podręczników oraz instrukcji obsługi.

Program oferuje wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, wyglądem zbliżonym do komercyjnego pakietu Microsoft Office. Na szczególną uwagę zasługuje również ogromna ilość dostępnych funkcji i narzędzi wspomagających tworzenie projektów i różnych plików pomocy (z możliwością ich publikacji w Internecie).

W programie znajdziemy niezbędne narzędzia do tworzenia zaawansowanych i profesjonalnych dokumentacji, podręczników czy nawet instrukcji obsługi. Wśród nich warto wymienić funkcję do tworzenia spisu treści, edytor WYSIWYG, a także wbudowane moduły do sprawdzania pisowni (również dostępne w języku polskim) i edytowania słów kluczowych.

HelpNDoc tworzy pliki pomocy w formacie CHM, dokumenty PDF i DOC, książki oraz podręczniki w ePub lub Kindle, a także inne dokumentacje w formacie HTML. Do tworzonego projektu możemy wstawiać różne tabele, kod HTML, symbole, obrazki, a nawet pliki wideo. Poza tym nie mogło w nim zabraknąć rozbudowanego edytora tekstowego, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie pisać dokumentację, podręczniki lub bardziej złożone instrukcje obsługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny z wyłączeniem zastosowań komercyjnych, prosty w obsłudze, wygodny kreator ustawień, eksport do rożnych typów plików
brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika
23.10.2015 15:22 • Recenzja do wersji 4.8.0.849

Dobry program do do tworzenia różnego rodzaju plików pomocy, instrukcji, prezentacji czy specyfikacje technicznej. Interfejs jest prosty w obsłudze i wyposażony we wstążkowe znaną z pakietu MS Office. Duży plus za możliwość eksportu do wielu typów plików. Program posiada wygodny kreator umożliwiający wstawianie obrazków czy filmów. Oferuje także sortowanie tekstu, tworzenie list słów kluczowych, sprawdzanie pisowni czy tworzenie tablicy symboli.