Heroes {Community} Launch

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod tym hasłem odbywać się będzie w całej Polsce szereg imprez poświęconych Windows Server 2008, SQL Server 2008 oraz Visual Studio 2008, kierowanych do społeczności specjalistów IT i deweloperów.

Największa z nich odbędzie się 9 maja w Dąbrowie Górniczej. Podczas spotkania planowanych jest szereg sesji technicznych oraz seminariów w 6 obszarach tematycznych, począwszy od platformy serwerowej po tematykę związaną z projektowaniem aplikacji internetowych. Co ważne, każdy będzie mógł skomponować swój osobisty harmonogram i dokonać swobodnego wyboru sesji, w których będzie chciał uczestniczyć. Będzie także możliwość uczestniczenia w sesjach warsztatowych lub samodzielnego przetestowania nowych produktów w postaci laboratorium Hands-on Lab, korzystając ze specjalnie przygotowanych środowisk testowych. Organizatorzy planują także transmisję online. Spotkanie zakończy się mniej oficjalną częścią w jednym z lokalnych klubów.

Imprezy z cyklu Heroes {Community} Launch odbędą się także w innych miastach. Już 3 kwietnia odbędzie się duża impreza w Białymstoku, a później w kolejnych miastach: Lublin (8 kwietnia), Poznań (16 kwietnia), Kraków (21 kwietnia), Poznań (23 kwietnia), Warszawa (24 kwietnia), Poznań (30 kwietnia), Gdańsk (13 maja).

W cykl wpisują się także planowane na 6-8 maja Lubelskie Dni Informatyki, cykliczne spotkania organizowane przez Polish SQL Server User Group (PLSSUG) czy np. Szkolenie z SQL Server 2008 dla początkujących organizowane 21 kwietnia przez ALTKOM, a także szereg innych imprez.


Aktualizacja, 31.03.2008, 22:16

Ogłoszono, że w cyklu Heroes {Community} Launch odbędzie się także impreza we Wrocławiu (2 czerwca). Z zapowiedzi organizatorów wynika, że to właśnie wrocławskie spotkanie będzie największym z cyklu.

© dobreprogramy