Villagers and Heroes na weekend

Villagers and Heroes na weekend

Villagers and Heroes na weekend
Rafał Szramowiat
25.04.2014 20:00

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Villagers and Heroes - darmową grę MMO stanowiącą świetną propozycją dla osób, które dość mają niezwykle złożonych produkcji RPG nastawionych na tryb wieloosobowy i chcieliby spróbować czegoś mniej skomplikowanego.

Rozgrywka jest bardzo intuicyjna. Gracz tworzy postać w ramach jednej z różnorodnych klas takich jak wojownik, kapłan, mag czy łowca, dobiera przy tym wygląd swojego herosa po czym rzucony zostaje do kolorowego świata pełnego przygód.

Villagers & Heroes Greenlight Trailer

Pakiet zadań nie sprowadza się jednak do zwyczajnego wykonywania misji oraz pozyskiwania coraz to lepszych elementów ekwipunku. Tytuł wyróżnia się dużą liczbą czynności drugoplanowych. Przykładowo, po nabyciu własnej posiadłości, sporo czasu można poświęcić zajęciom domowym. Otwiera to drogę do zabawy chociażby w architekta, ale też doglądania ogrodu czy hodowli zwierząt. Osobna sprawa to przygotowywanie własnych magicznych napojów, broni, zbroi czy ubiorów. Wystarczy poznać przepis na daną rzecz, co zależne jest po części od poziomu naszej postaci, a następnie skompletować zestaw potrzebnych materiałów wraz z narzędziami i udać się z nimi do najbliższego warsztatu.

Surowce pozyskuje się w prosty sposób, po drewno idziemy do lasu, a rud żelaza szukamy na zboczach gór. Odnajdziemy też przykładowo grzyby przydatne przy gotowaniu albo wybierzemy się nad jezioro połowić ryby. Ze szkłem powiększającym blisko przy ziemi poszukamy robaków - cennych składników czarodziejskich mikstur czy barwników.

Nie bez znaczenia jest nastawienie innych graczy do zabawy. Zamiast głównie rywalizować starają się oni budować własne wioski, których potem wspólnie doglądają. Oszczędna lecz niezwykle barwna oprawa graficzna potęguje nastrój radosnej przygody, a muzyka tylko dokłada się do klimatu. Warto też zwrócić uwagę, że projekt jest stale aktualizowany co w przypadku mniej znanych MMO nie jest niestety tak częstą praktyką.

Grę Villagers and Heroes można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (7)