Hide Photos, Video-Hide it Pro Hide Photos, Video-Hide it Pro 8.4

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hide Photos, Video-Hide it Pro to aplikacja, za pomocą której można ukrywać na smartfonie zdjęcia, nagrania wideo, zainstalowane aplikacje, wiadomości oraz wpisy o połączeniach telefonicznych.

Po zainstalowaniu, program prezentuje się niepozornie, bo jego interfejs naśladuje odtwarzacz muzyczny. Po dłuższym przytrzymaniu palca na widocznym u góry ekranu logotypie, otworzą się opcje konfiguracji. Program poprosi nas o ustalenie kodu chroniącego dostępu do naszych danych: PIN lub hasła. Następnie wybierzemy adres e-mail, związany z tworzeniem kopii zapasowej naszych danych.

W aplikacji możemy tworzyć foldery do przechowywania zdjęć, filmów oraz muzyki. Możemy np. przenieść już posiadane pliki do folderów wewnątrz aplikacji, wtedy będą one widoczne tylko wtedy, gdy uruchomimy program Hide Photos, Video-Hide it Pro. Aplikacja ma też wbudowany prosty moduł aparatu fotograficznego, za pomocą którego możemy robić zdjęcia, które trafią tylko do folderu wewnątrz programu.

Ponadto, aplikacja oferuje dostęp do prostego menadżera plików, tworzenia notatek (widocznych tylko w programie) oraz mechanizm szyfrowania wybranych plików.

Program pozwala ukrywać aplikacje widoczne na liście programów. Ta opcja jest dostępna tylko na urządzeniach zrootowanych. Z kolei do blokowania dostępu do aplikacji, a także SMS-ów i połączeń telefonicznych od niechcianych numerów potrzebne są dodatkowe wtyczki. Linki do nich są wbudowane w program i należy je pobrać ze sklepu Google Play. Wtyczki te działają tylko w obrębie aplikacji Hide Photos, Video-Hide it Pro, a ich ikon nie znajdziemy na liście zainstalowanych programów.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Aby się ich pozbyć, należy zapłacić nieco ponad 13 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!