Highway Pursuit 1.2

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Naprawdę szybka zabawa. Pędzimy sportowym samochodem po autostradzie, musimy eliminować samochody agentów uważając, aby nie krzywdzić niewinnych cywili. Do dyspozycji szeroka gama rodzajów uzbrojenia (karabiny, rakiety, wycieki oleju itp...). Całości dopełnia odpowiednia muzyczka, a jakość (rozdzielczość i detale) można dobierać odpowiednio do możliwości swojego komputera. Highway Pursuit to szybka akcja gwarantująca dobrą zabawę miłośnikom gatunku ;-)

Uwaga !

Warto skorzystać z opcji "pomocy", by od razu dowiedzieć się jak rozróżnić agenta od cywila...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosta w obsłudze, różne sposoby eliminacji przeciwników
Mała perspektywa (łatwo o zderzenie od tyłu którego nie można uniknąć)
ocena użytkownika
24.10.2015 14:02

Super gra dla fanów samochodów. W grze jedziemy samochodem i eliminujemy przeciwników poprzez: spychanie, karabiny, rakiety, czy wycieki oleju. Gra nie należy do najłatwiejszych. Poruszając się po autostradzie, możemy zostać zepchnięci albo ulec zderzeniu od tyłu... Ponadto ciekawym rozwiązaniem są zmieniające się warunki atmosferyczne np. gęsta mgła.