Hiren’s BootCD PE 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hiren’s BootCD PE to dysk ratunkowy udostępniony w formie obrazu ISO, który bazuje na środowisku Windows 10 PE. Umożliwia on awaryjne uruchomienie komputera i oferuje dostęp do wielu przydatnych narzędzi mogących pomóc podczas awarii systemu operacyjnego.

Opisywany Hiren’s BootCD PE umożliwia uruchomienie niezbędnych narzędzi pomocnych przy usuwaniu awarii nawet w przypadkach kiedy nie jest możliwy poprawny start systemu Windows. Znajdziemy wśród nich oprogramowanie do przywracania danych (Lazesoft Data Recovery, Puran Data Recovery, Puran File Recovery, Recuva i innych), defragmentacji dysku (Defraggler), diagnostyki nośników danych (HDDScan, HDTune), archiwizacji danych (Acronis TrueImage, AOMEI Backupper i inne), partycjonowania (AOMEI Partition Assistant), ochrony przed wirusami (ESET Online Scanner, Malwarebytes Anti-Malware) i wiele innych programów przydatnych podczas diagnostyki sprzętu i systemu operacyjnego.

Jak już zostało wspomniane Hiren’s BootCD PE udostępniony został jako obraz dysku ISO. Aby móc z niego skorzystać należy na jego bazie utworzyć bootowalny nośnik startowy i przy jego użyciu uruchomić komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!