HomeGuard HomeGuard 9.9.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HomeGuard to narzędzie pozwalające na monitorowanie wybranych terenów otwartych i zamkniętych (np. pokój dziecka przebywającego z opiekunką czy też plac budowy) za pomocą kamery USB.

Kiedy program HomeGuard zauważy intruza korzystając z systemu detekcji ruchu, poinformuje o tym fakcie na różne sposoby (np. wysyłając wiadomość e-mail na wskazany adres wraz ze zrzutem ekranu prosto z kamery czy też zapisując kopię obrazu na dysku twardym komputera). HomeGuard może również odnotować zdarzenie w specjalnym dzienniku czy też uruchomić sygnał dźwiękowy zdefiniowany przez użytkownika.

HomeGuard wykorzystuje technologię DirectX, dzięki której przełączanie się między kamerami (obsługa nawet 127 urządzeń) przebiega niezwykle sprawnie. Na uwagę zasługuje także funkcja udostępniania transmisji na serwerze FTP. W ten sposób można umieścić wybrane obrazy z kamer na stronie internetowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!