Horodruin Horodruin 5.9.433.0

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Horodruin to darmowe narzędzie do synchronizowania plików między rozmaitymi folderami. Zgodnie z informacją producenta zostało ono przygotowane z myślą o zaawansowanych użytkownikach.

W przypadku standardowych aplikacji tego typu możemy synchronizować ze sobą zawartość dwóch katalogów, ale Horodruin idzie o krok dalej, umożliwiając synchronizowanie wielu folderów w tym samym czasie. Zanim jednak się na to zdecydujemy, będziemy musieli dodać odpowiednie katalogi do programu, a następnie zapoznamy się z ich zawartością.

Horodruin oferuje możliwość dostosowania licznych ustawień, w tym chociażby masek, dzięki którym synchronizacja będzie odbywać się na określonych przez nas zasadach (np. aplikacja zajmie się synchronizacją jedynie wybranych plików, a nie całych katalogów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!