r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[HotZlot] Poszli w las! Rozpoczęła się zabawa terenowa

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Sześć 5-osobowych drużyn odebrało arkusze z pytaniami testowymi, które mają doprowadzić ich do pierwszego punktu kontrolnego zabawy terenowej. Tym razem uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko umiejętnością nawigacji z użyciem GPS, ale również spostrzegawczością i znajomością powiatu kłodzkiego.

W ubiegłym roku konkurs polegający na odnalezieniu ukrytych w okolicach Zamku skrzynek została przyjęta bardzo entuzjastycznie, postanowiliśmy więc ją powtórzyć. Tym razem będzie nieco prościej, a do dyspozycji poszukiwaczy skarbów będą trzy noktowizory, z których możemy korzystać dzięki uprzejmości sklepu SpyShop.

W tym roku nagrody dla trzech drużyn, które jako pierwsze przejdą całą wytyczoną ścieżkę, zostały ufundowane przez firmę SteelSeries — producenta słuchawek, kontrolerów i innych akcesoriów, przeznaczonych dla graczy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.