r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hotmail zaimportuje e-maile z innych kont pocztowych

Strona główna Aktualności

Usługa pocztowa Hotmail wzbogaciła się o mechanizm integracji z dowolnym adresem mailowym. Pozwala to na import poczty i korzystanie ze wszystkich funkcji Hotmaila z wykorzystaniem dotychczasowego adresu e-mail.

Usługa pocztowa Microsoftu oferuje użytkownikom kilka ciekawych funkcji, takich jak udostępnianie zdjęć, wysyłanie filmów YouTube bezpośrednio w mailu czy mechanizm Sweep umożliwiający proste zarządzanie niechcianymi wiadomościami. Hotmail zapewnia użytkownikom także Facebook Chat, mechanizm automatycznych odpowiedzi, push email, synchronizację przez ActiveSync i integrację z kalendarzem Highlights. Od dziś korzystanie z tych udogodnień nie wiąże się z koniecznością zmiany dotychczasowego adresu e-mail. Po przeprowadzeniu migracji wszystkie wiadomości zgromadzone na starym koncie zostają automatycznie zaimportowane do Hotmaila przy użyciu protokołu POP. Co więcej, wysyłanie i odbieranie wiadomości cały czas odbywa się z wykorzystaniem naszego dotychczasowego adresu.

Microsoft nie wyjaśnił, jak nowy mechanizm będzie działał od strony technicznej. Prawdopodobnie jednak nadal wysyłanie wiadomości z "obcego" adresu będzie wiązać się z umieszczeniem obu adresów - naszego dotychczasowego oraz tego z Hotmaila - w polu Nadawca. Przekonamy się o tym już niebawem, bo nowa usługa ma być dostępna w ciągu kilku dni we wszystkich regionalnych wariantach Hotmaila.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.