Nowy Gmail na iOS-a obsługuje wiele kont pocztowych i iPhone’a X

Nowy Gmail na iOS-a obsługuje wiele kont pocztowych i iPhone’a X

Nowy Gmail na iOS-a obsługuje wiele kont pocztowych i iPhone’a X
22.01.2018 11:53

Wśród najpopularniejszych aplikacji do obsługi poczty w App Store znajduje się oczywiścieGmail. Do tej pory wersja na iOS-a nie oferowała jednej z najprzydatniejszych funkcji z edycji skierowanej na Androida. Zmienia się to wraz z ostatnią aktualizacją – aplikacja w końcu otrzymała funkcję obsługi kont pocztowych spoza ekosystemu Google.

Gmail na iOS-a z obsługą wielu kont pocztowych, nienależących do usługi Google, pojawił się w wersji testowej w październiku zeszłego roku. Na aktualizację stabilnego wydania musieliśmy trochę poczekać. Było jednak warto, ponieważ teraz Gmail może stać się jedyną pocztową aplikacją, jaką użytkownicy będą wykorzystywać na iPhonie.

350209198136780737

Nowa wersja oznaczona 5.0.171217, przynosi możliwość dodawania kont pocztowych z takich usług jak: iCloud, Outlook/Hotmail i Live, Office 365 lub Yahoo. Dodatkowo dostępna jest możliwość dodania innej poczty, która wykorzystuje protokół IMAP. Wśród pozostałych nowości znajdziemy jeszcze wsparcie dla iPhone’a X.

Aktualizacja powinna być już dostępna dla wszystkich użytkowników. Aplikację w najnowszej wersji znajdziecie także w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest wersja na iOS-a oraz Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)