r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hydra Cover Shooter — strzelanina za własnym biurkiem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wkrótce na rynek trafi doszlifowana wersja gogli VR Oculus Rift, Razer ujawnił niedawno też kontroler Hydra w wersji bezprzewodowej, więc niedaleka przyszłość zapowiada się dla graczy naprawdę obiecująco. Mając to na względzie warto już teraz zainteresować się fanowskim i darmowym projektem Hydra Cover Shooter, który łączy dostępne na rynku technologie, aby osadzić użytkownika w samym centrum przepięknej wirtualnej strzelaniny.

Odpowiedzialny za produkcję Teddy0k darował sobie ambitną wymianę ognia, napędzaną starannie przygotowaną fabułą i jeszcze z morzem opcji, żeby skupić się na tym, co w wielu współczesnych dziełach tego typu jest najważniejsze — chowaniem się za osłonami. Gracz rzucany będzie na różnego typu areny, na których zaatakowany zostanie przez kolejne fale przeciwników. Aby przeżyć musi chronić się za ustawionymi specjalnie skrzynkami oraz podobnymi przeszkodami, równocześnie eliminując podchodzących coraz bliżej nieprzyjaciół. Pojawiają się również proste zagadki logiczne z odstrzeliwaniem różnorakich obiektów, przykładowo kontrolek, by otworzyć drogę dalej. Chowamy się kucając, więc poza bystrym okiem wyrobimy sobie też kilka ważnych mięśni...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.