r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hyena 12.7.2

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hyena to rozbudowane narzędzie, które zostało stworzone głównie z myślą o administratorach sieci. Program umożliwia zarządzanie rozmaitymi funkcjami systemu operacyjnego Windows.

Galeria programu

Za sprawą Hyena mamy bardzo szybki dostęp do informacji na temat serwerów, domen, stacji roboczych i użytkowników. Dzięki temu możemy bezproblemowo zarządzać daną siecią, czy to w firmie, czy też poza nią. Twórcy postawili na czytelny interfejs – okno programu bardzo przypomina to, które doskonale znamy z Eksploratora Windows.

Korzystając z programu Hyena uzyskamy przede wszystkim informacje o urządzeniach znajdujących się w sieci (można również nimi zarządzać z poziomu aplikacji), użytkownikach (dostępna jest funkcja dodawania, usuwania i kopiowania kont, a także konfiguracja uprawnień), wykonywanych połączeniach (zarówno w trybie lokalnym, jak i przez internet), wpisach w rejestrze, logach systemowych, udostępnianych sesjach, plikach i usługach.

Hyena umożliwia importowanie i eksportowanie ustawień, więc można w bardzo łatwy sposób konfigurować program na kolejnych urządzeniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #1 12.05.2017 14:34

Bardzo ciekawe narzędzie dla administratorów sieci i to za darmo, warte przetestowania.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.