Hyper Princess Pitch 1.5

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Księżniczki były ponoć z natury wredne oraz rozkapryszone i taki obraz podtrzymuje bezpłatna gra zręcznościowa Hyper Princess Pitch. Niedobra tytułowa mała piękność nie dostawała od Mechanicznego Świętego Mikołaja prezentów, więc przy okazji jednej z kolejnych Gwiazdek postanowiła się zemścić. Uzbrojona po zęby wyruszyła do fabryki zabawek, aby tam bezwzględnie rozprawić się z elfami i ich panem raz na zawsze.

W bardzo humorystyczne szaty ubrano kolorową, specjalnie rozpikselowaną strzelankę w starym stylu. Całą grę podzielono na etapy, a te z kolei na pokoje. Wyjście z danego pomieszczenia otwiera się dopiero wtedy, kiedy bohaterka wyeliminuje wszystkich wrogów na ekranie. Tych przelewa się przed oczami kilkudziesięciu. Co ciekawe, pokoje mają po kilka wyjść, prowadzących w inne strony, więc przygodę warto powtarzać.

Do wyboru dostajemy różne typy broni. Podstawowa to śmiercionośny miotacz cegieł, dalej mamy działo zamrażające oraz wyrzutnie tęczowych pocisków. Dwie ostatnie wymagają zbierania amunicji, ale poza tym w etapach pojawiają się regenerujące życia serduszka czy cenne owoce. Szczególnie warto wyglądać bonusów z literkami, gdyż poprawiają zdolności ofensywne księżniczki. Raz na jakiś czas należy pokonać bossa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!