I Ty możesz ocenić Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zbiera opinie o wersji Release Candidate systemu Windows 7 nie tylko od beta-testerów, teraz każdy może ocenić system i nadesłać swoje komentarze.

Za pośrednictwem specjalnej witryny input.microsoft.com korporacja uruchomiła szereg programów oceny, za pośrednictwem których każdy użytkownik - nie tylko zarejestrowany beta-tester - może powiedzieć, co sądzi o poszczególnych elementach systemu Windows 7. W szczególności Microsoft pyta, czy zdaniem użytkowników Windows 7 jest już gotowy do wydania. Dostępne są trzy programy oceny - pierwszy ogólny o Windows 7, drugi profilowany dla przedsiębiorstw oraz trzeci dotyczący Virtual PC. Każdy z nich dodatkowo podzielony jest na kilka czy nawet kilkanaście kategorii, które można oceniać oddzielnie.

Głosowanie, ocenianie i przesyłanie opinii wymaga posiadania konta w usłudze Windows Live ID.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych