[IEM 2015] Hostessy na dobranoc

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Każde targi to nie tylko tłumy zwiedzających, ciekawe stoiska z produktami oraz szereg atrakcji towarzyszących, lecz również oczywiście sympatyczne hostessy. Te z Intel Extreme Masters 2015 reklamowały naturalnie głównie produkty związane z graniem oraz ogólnie pojmowanym sprzętem dla fanów świata elektronicznej rozrywki. W parze ze świetnym wyglądam szło wbrew pozorom całkiem niezłe przygotowanie techniczne.

Warto pamiętać, że dziewczyny nie są bezdusznymi manekinami. Ciężko pracują, przez wiele godzin przemierzając (nawet w szpilkach) w tę i z powrotem hale, aby zwiedzający mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia oraz dowiedzieć się, gdzie szukać stoisk wystawców. Poza tym zależy im, by wypaść korzystnie na fotografiach, dlatego fajnym ukłonem w ich stronę jest pokazanie im ujęć na aparacie, żeby wiedziały, co zostanie opublikowane.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji