IEM2018: NTT HIRO polskie komputery i moc atrakcji na stoisku. Konkurs!

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

Na IEM Expo firma NTT wystawia najnowsze modele komputerów dla graczy z serii HIRO. To bardzo wydajne jednostki opatrzone certyfikatem Intel Extreme Masters. Na kilkunastu stanowiskach możecie sprawdzić ich wydajność w grach takich jak Counter Strike: Global Offensive czy Tekken 7. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekają na Was w ten weekend.

Na powierzchni 90 metrów kwadratowych NTT wystawiło kilkanaście stanowisk z komputerami HIRO, na których odwiedzający stoisko mogą sprawdzić ich wydajność w popularnych grach. Counter Strike: Global Offensive, Tekken 7, Fortnite, DOTA2 a nawet przedpremierowo polską produkcję Ancestors Legacy. Kolejną atrakcją będą dziewczyny z drużyny HIRO Phoenix, z którymi można będzie rozegrać mecz w CS:GO. Jeśli odwiedzicie ekspozycję w niedzielę 4 marcia między godziną 13-14 będziecie mogli przybić "piątkę" z ROJEM.

Praktycznie co godzinę pojawiają się ciekawe aktywności. Konkurs wkładania pamięci RAM do płyty głównej na czas, czy konkurs fotograficzny. Ciekawostką będzie też najnowszy notebook gamingowy HIRO, który premierę ma właśnie na Intel Extreme Masters 2018. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia produktów firm partnerskich, które razem z HIRO prezentują się na stoisku. Są to Cenega, LG, MSI, TP-LINK, Crucial/Ballistix i bequiet!.

Konkurs!

W związku z relacją z ekspozycji NTT HIRO przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest zestaw gadżetów (gra, koszulka, podkładka pod mysz), który widzicie na poniższym zdjęciu. Zadanie konkursowe jest następujące. Podaj w komentarzu ile komputerów firma NTT dostarczyła na potrzeby Intel Extreme Masters 2018. Tu mała podpowiedź, komputery tej marki znajdziemy też na innych stoiskach :)

Wygrywa komentarz zarejestrowanego czytelnika, w którym padnie najbliższa cyfra, zgodna z faktycznym stanem. Czas start! Na odpowiedzi macie czas do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 8 marca. Zapraszamy do zabawy!

Relacja realizowana na notebookach ASUS ROG GX501 Zephyrus i ASUS FX503.

© dobreprogramy