IEM2018: moc atrakcji na stoisku MSI podczas IEM Expo. Mamy konkurs!

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

Wśród wystawców na IEM Expo w Katowicach podczas Intel Extreme Masters 2018 nie zabrakło również firmy MSI. Producent przygotował dla fanów eSportu wiele atrakcji i konkursów, ale również interesujący sprzęt. Na stoisku z bliska można się przyjrzeć gamingowym laptopom, ale także peryferiom: słuchawkom, myszkom i klawiaturom.

Na stoisku zobaczyć będzie można między klawiatury GK80, GK70, GK40, mysz GM60, słuchawki GH70 oraz gamingowe podkładki. Oprócz tego oczywiście dekstopy, notebooki i monitory stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach. Szczególną uwagę warto zwrócić na notebooka dla graczy z serii GT75 – zastosowano w nim mechaniczną klawiaturę SteelSeries.

Poza laptopami i efekciarskimi obudowami desktopów, na odwiedzających stoisko MSI czeka także atrakcja pod postacią komputera stworzonego na tę okazję specjalnie przez Staszka Tipsa Wiertelaka. Naturalnie poza sprzętem dla odwiedzających przygotowano liczne konkursy, nie tylko w rozgrywkach, ale także wiedzowe.

Konkurs!

Wraz z MSI przygotowaliśmy dla zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu konkurs. Do zgarnięcia Gaming Pack składający się ze słuchawek i myszki dla graczy MSI. Zadanie jest następujące: w komentarzach napiszcie, w jakie gry chcielibyście pograć na stoisku MSI odwiedzając je podczas IEM Expo?

Liczymy na interesującą argumentację. Autor najciekawszego wpisu zostanie nagrodzony wspomnianym Gaming Packiem. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do 23.59. Zwycięzca ogłoszony zostanie 8 marca. Zapraszamy do zabawy.

Relacja realizowana na notebookach ASUS ROG GX501 Zephyrus i ASUS FX503.

© dobreprogramy