Imagine Cup: Polacy już w Korei

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

17 studentów z Polski, którzy zakwalifikowali się do rozgrywek finałowych Imagine Cup są już w Korei, kraju będącym tegorocznym gospodarzem mistrzostw. Zmierzą się tam z 355 studentami z całego świata, a Polskę reprezentować będą w aż siedmiu z dziewięciu kategorii. Polacy stanowią najliczniejszą grupę z krajów regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) i czwartą na świecie. Finały potrwają do 10 sierpnia. Życzymy naszym reprezentantom powtórzenia ogromnych sukcesów z lat ubiegłych!

Imagine Cup to ogólnoświatowe mistrzostwa studentów w szeroko pojętym programowaniu. Organizowane są raz w roku przez Microsoft. Konkurs składa się z kilku etapów na niższym szczeblu i finału w wybranym, zawsze innym kraju. Więcej szczegółów na temat mistrzostw i naszych zawodników można znaleźć na polskich stronach ImagineCup.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu