InSync InSync 15.0.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

InSync to rozbudowane narzędzie, dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić, że w wyniku awarii dysku twardego lub całego komputera, stracimy dane bezpowrotnie. Program synchronizuje pliki z naszego dysku twardego z serwerem Google (wymagane konto) w czasie rzeczywistym i – po szybkim skonfigurowaniu – działa w tle.

Celem producenta InSync było stworzenie aplikacji, która jednocześnie będzie działać wydajnie, a przy okazji nie obciąży procesora i użytkownika, mogącego synchronizować całe foldery lub jedynie wybrane pliki bądź po prostu te, które zostały zmodyfikowane. Naturalnie istnieje możliwość udostępniania zapisanych dokumentów, plików graficznych bądź innych treści, innym użytkownikom (bez konieczności używania przeglądarki internetowej), którzy mogą wprowadzać w nich zmiany. Funkcja ta przyda się z pewnością podczas pracy w biurze.

InSync może pracować według ustalonego harmonogramu bądź też możemy z niego korzystać wówczas, gdy zajdzie taka potrzeba. Poszczególne zadania wykonywane mogą być indywidualnie lub grupowo – przeprowadzając wiele operacji w tym samym czasie nie musimy się jednak martwić o to, że komputer będzie działał wolniej. Autorzy postarali się o to, by ich program był wydajny w każdej sytuacji.

Nazywając pliki w InSync można korzystać z długich ścieżek, a nie tylko 260 znaków, jak w przypadku folderów zapisywanych w systemie Windows oraz międzynarodowych (wielojęzycznych) znaków zarówno w nazwach folderów, jak i plików.

Warto nadmienić, że aplikacja InSync wspiera nośniki wszelkiego rodzaju, a zatem bezpieczne są dane użytkownika zapisane nie tylko na dysku twardym, ale także na zewnętrznym HDD, dysku USB, płycie CD-RW, DVD, NAS, stacji roboczej, laptopie, notebooku, serwerze, w sieci LAN i wielu innych. Program obsługuje następujące systemy plików: FAT, FAT32, VFAT, NTFS, ReFS, CDFS oraz UDF.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!